ABH Glow Kit Sun Dipped

   Od momentu, gdy marka Anastasia Beverly Hills wypuściła na rynek swoje rozświetlacze, miałam ochotę na wypróbowanie przynajmniej jednego z nich. Pierwsza paleta, która znalazła się w moich zasobach, to Sun Dipped. Nie jest to paleta dla bladziuchów, więc pewnie w okresie, gdy moja letnia opalenizna zniknie, nie będę jej używać w roli rozświetlaczy (ale jako cienie do powiek, to już mogą być). Jednak teraz, kiedy słońce mnie troszeczkę opaliło, jest to idealna paleta dla mnie.
ABH Glow Kit Sun Dipped

Paleta jest naprawdę bardzo duża. Jak ją pierwszy raz zobaczyłam na żywo byłam w ogromnym szoku, bo rzadko zdarzają się tak duże produkty w jednej palecie. Więc mamy pewność, że ta paleta starczy nam na wieczność.
ABH Glow Kit Sun Dipped

Palety z serii Glow Kit są fajnie przemyślane, ponieważ wszystkie rozświetlacze można wyjąć i na czas podróży zabrać tylko jeden z nich ze sobą w jakiejś innej magnetycznej palecie.
ABH Glow Kit Sun Dipped

W palecie Sun Dipped mamy dwa odcienie zdecydowanie jaśniejsze, ale wpadające w ciepłą tonację. Odcień SUMMER jest pięknym, jasnym złotym cudem, które wygląda obłędnie na szczycie kości policzkowych. Jest to kolor bardzo zbliżony do sławnego Champagne Pop marki Becca. Odcień MOONSTONE jest nieco bardziej różowo-pomarańczowy, ale również jasny. Nie jest to zdecydowanie chłodny odcień.
ABH Glow Kit Sun Dipped

Kolor TOURMALINE jest cudnym odcieniem, którego bardzo ciężko opisać, ale jest obłędny. Ja go używam zamiast różu albo jako cień do powiek. Powiem Wam, że wygląda obłędnie na policzkach i na powiekach.
ABH Glow Kit Sun Dipped
Od lewej: Summer, Moonstone, Tourmaline, Bronzed

Ostatni, to najciemniejszy odcień z paletki, czyli po prostu BRONZED. Jest to ciepły brąz, który na pewno nie posłuży nam jako typowy bronzer. Ja go używam albo jako różu w połączeniu z innym produktem, albo jako bronzera, którym bardzo delikatnie omiatam całą twarz i dekolt, aby otrzymać makijaż w stylu Glow.
ABH Glow Kit Sun Dipped
Od góry: Summer, Moonstone, Tourmaline, Bronzed

ABH Glow Kit Sun Dipped
Od góry: Summer, Moonstone, Tourmaline, Bronzed

Same rozświetlacze są niesamowicie mocno napigmentowane, wystarczy dotknąć delikatnie pędzelkiem aby otrzymać na twarzy efekt WOW! W całej mojej kolekcji żaden inny rozświetlacz, oprócz sławnej Beccy nie dorównuje do pięt tym cudom. Nawet Mary Lou Manizer przy nich nie daje rady. Tak naprawdę jedynie Becca jest w stanie dorównać rozświetlaczom z ABH. Chociaż porównując oba produkty obok siebie stwierdzam, że ABH jest odrobinę, ale tak odrobinę, lepszy od rozświetlaczy marki Becca. Poza tym ABH nosi się na twarzy cały dzień bez najmniejszej straty na jakości. Nie blednie, nie osypuje się, po prostu ideał. Tak więc jakbyście mnie zapytali czy warto, odpowiem, że tak i nie ma się tutaj nad czym w ogóle zastanawiać. Uważam, że jest to jedno z moich największych odkryć kosmetycznych :)

Komentarze

  1. wooow! ale cudaki! te dwa środkowe odcienie (na łapce) są przepiękne! <3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Tarte Rainforest of the Sea™ Water Foundation

NABLA Cosmetics po raz pierwszy