Liebster Blog Award

W środę Addicted To Makeup nominowała mnie do ciekawej zabawy, do której chętnie się dołączam :) Dziękuję za nominację, ponieważ jest mi niezmiernie miło, iż mimo faktu, że mój blog jest jeszcze młody, to komuś się podoba :)



Zasady są następujące:

„Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”

A więc zaczynamy:

 1. Ile czasu dziennie poświęcasz na pielęgnację i makijaż?
Zdecydowanie za dużo czasu poświęcam na makijaż, szczególnie rano ;) Ciężko mi określić ile to dokładnie jest w minutach, ale wiem to, że zdecydowanie powinnam zmienić codzienne proporcje. Dlaczego? Otóż, są dni, kiedy wieczorem jestem tak skonana (a zdarza się to dość często), iż pielęgnację ograniczam do demakijażu i nałożenia kremu. Tutaj muszę koniecznie się poprawić.

 1. Dlaczego zdecydowałaś się prowadzić bloga?
Zdecydowałam się prowadzić bloga, gdyż chciałam podzielić się swoją wiedzą, swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dot. produktów, które używam lub używałam. Chciałam, aby moja wiedza i doświadczenie mogły pomóc w przygodzie z kosmetykami innym dziewczynom. Poza tym chciałam poznać osoby, zakręcone na punkcie kosmetyków tak jak ja. Dodatkowo chciałam mieć odskocznię od codziennego życia, miejsce, które będzie tylko moje, a ponieważ jest to dziedzina życia, którą kocham, więc z czystą przyjemnością zdecydowałam się na taki temat.

 1. Czym zajmujesz się na codzień?
Głównie pracą. No i myśleniem o kosmetykach, haha :D

 1. Jaki jest Twój sposób na zrelaksowanie się?
Najbardziej relaksuję się, gdy mogę zagłębić się w wannie pełnej gorącej wody i dużej ilości piany, a w tle gra ulubiona muzyka :)

 1. Twój największy, do tej pory, życiowy sukces?
Mój największy życiowy sukces jest tak naprawdę kompletnie nienamacalny. Dlaczego? Ponieważ za sukces uważam fakt, iż nie poddałam się, kiedy przyszły bardzo trudne chwile w życiu moim i mojej rodziny. Przetrwałam i stałam się silniejszym człowiekiem.

 1. Bez jakiego kosmetyku nie możesz żyć (jeden pielęgnacyjny i jeden kolorowy)?
Tylko jeden? (chlip, chlip) Trudno, skoro muszę wybrać, to odpowiedź jest prostsza :D Nie potrafię rozstać się z kremem Nivea. Zawsze mam kilka, które w różnych miejscach są porozrzucane (jeden w torebce, drugi w kosmetyczce, trzeci w łazience, czwarty jeszcze gdzieś…). Jeżeli zaś chodzi o kolorówkę, to nie potrafię żyć bez korektora. Jest to kosmetyk obowiązkowy i jeżeli ktoś by mi zabrał wszystkie moje korektowy, to chyba zapłakałabym się na śmierć, haha :D

 1. Co jest dla ciebie najtrudniejsze w prowadzeniu bloga i co zajmuje Ci najwięcej czasu?
Najtrudniejszą częścią jest pstryknięcie rzetelnych zdjęć. Takich, które oddają w 100% kolor lub wygląd danego produktu. Tym bardziej, że nie dysponuję profesjonalnym sprzętem. To też zajmuje mi najwięcej czasu.

 1. Ponadczasowy utwór albo artysta muzyczny.
Zdecydowanie Michael Jackson. Niezależnie od tego, co mówią o nim ludzie, co publikuje/ publikowała prasa uważam, że Michael był genialnym artystą, „wielkim” człowiekiem. Podziwiam go za to, że był perfekcjonistą w każdym calu, potrafił przekazać swoje odczucia poprzez muzykę i porwać tłumy. Do tej pory, słuchając ulubionych utworów, mam ciary na całym ciele :)

 1. Twój życiowy autorytet.
Nie mam jednego, życiowego autorytetu. Na różnych etapach swojego życia inne osoby, żyjące czy też nie, były dla mnie autorytetami.

 1. Gdybym mogła cofnąć czas, zmieniłabym…
Niczego bym nie zmieniła, gdyż niezależnie od zdarzeń, które miały miejsce, wszystkie one miały wpływ na to, kim jestem dzisiaj i jak podchodzę do życia i świata.

 1. Świat byłby lepszym miejscem, gdyby …?
Gdyby ludzie pozbyli się swojej zawiści w stosunku do innych… Wiele rzeczy chciałabym zmienić, ale uważam, że to w zupełności wystarczyłoby, aby świat stał się piękniejszym i przyjemniejszym do życia miejscem. 


Moje pytania:
1. Dlaczego zdecydowałaś się prowadzić bloga?
2. Ulubiona marka kosmetyczna.
3. Jaki jest twój ulubiony kosmetyk, bez którego nie wyobrażasz sobie życia?
4. Jakie były pierwsze kosmetyki, które w życiu używałaś?
5. Czy wyobrażasz sobie dzień/ tydzień bez makijażu?
6. Twój ideał piękna.
7. Jakie jest Twoje ulubione miejsce na ziemi?
8. Pierwszy blog, jaki Cię zachwycił i dlaczego?
9. Jaka była najpiękniejsza chwila w Twoim życiu?
10. Co poprawia Ci humor?
11. Jak wyglądałby Twój idealny dzień?


Lista 11 blogów, które nominuję do Liebster Blog Award :)
Chętnie nominuję do zabawy następujące blogaski:

Pozdrawiam :)

Komentarze

 1. To jest dziwne tzn. fenomen kremu Nivea :) U mnie on także gości od niepamiętnych czasów, ale jakoś nigdy go nie traktuję jako pozycji kosmetycznej ;))) Za to kiedy się kończy, nie wyobrażam sobie by go nie mieć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, ja też tego nie pojmuję :D Ale nie wyobrażam sobie życia bez tego kremu :D

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy, masz fajnego bloga, więc trzeba rozpowszechniać :)

   Usuń
 3. mi też ciężko byłoby wybrać jeden konkretny kosmetyk ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko jest wybrać jeden jak lubi się więcej. Ale te, które wytypowałam, to moje absolutne 'must have' :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Koh Gen Do Maifanshi Aqua Foundation

ABH Glow Kit Sun Dipped